Tellimine ja tagastamine

Ostmine e-poest

Meie tooteid on võimalik osta ka Liisi järelmaksuga.

Tellimuse vormistamisega ja selle eest tasumisega nõustub klient BGreeni e-poe tellimistingimustega.

 

Meie e-poest saavad osta ka registreerimata kasutajad. Kui on aga soov hiljem enda ostude kohta info säilitada, soovitame siiski kasutajaks registreeruda. See kaotab vajaduse ka hilisemal ostmisel kontaktinfo sisestamise järele.

 

E-poest ostetav kaup toimetatakse tellijale kätte tema poolt soovitud viisil ja vastavalt tema poolt esitatatud andmetele. Bigriineri kättetoimetamine on Eesti piires tasuta.

 

Maksmine

Toodete eest on võimalik tasuda pangaülekandega või kohapeal sularahas. Arve väljastatakse peale tellimuse kinnitamist "Ostukorvis" ning saadetakse ka tellimuses või kasutaja registreerimisel märgitud e-posti aadressile. 
Arveid saab avada HTML või PDF formaadis.
 Registreeritud kasutaja näeb  oma eelnevate tellimuste infot ka "Minu konto" all.


 Tellimus pannakse teele peale arve tasumist.
 Tooted, mis on laos olemas, saadame ostja poole teele järgmisel tööpäeval peale arve laekumist. Vastavalt kokkuleppele saab tooteid kätte ka otse meie aadressilt Meretähe 2, Muraste, 76905, Harku vald, Harjumaa.

Kõik tooted, millel puudub e-poes märge “tellimisel” on meie laos koheselt saadaval.

Tellimisel toodete puhul on ettemaksu suurus 20% toote hinnast, kui ei ole teisiti kokku lepitud. Peale ettemaksu laekumist asume tellimust täitma.

 

Kauba tagastusõigus

 

Kõigile e-poest ostetud kaupadele kehtib tagastusõigus 14 päeva alates kauba üleandmisest.

Müüja ei tagasta kliendile tellimuse kohaletoimetamise tasu. Kui transpordiraha on arvestatud juba tellimuse hinna sisse, nn. “Tasuta transport” peetakse reaalne transpordikulu tagastatavast summast kinni.

Kui ostja on ostetud kaupa tavapäraselt kasutanud ja õigesti hooldanud, kuid sellel ilmneb puudus, on ostjal õigus esitada müüjale pretensioon kahe aasta jooksul alates ostu tegemisest, kui võib eeldada, et tegemist on tootmisveaga. Puuduse tekkimise põhjuste tõendamise kohustus esimesel kuuel kuul on müüjal ja pärast kuue kuu möödumist ostjal.
Kui ostja avastab tootel kasutamise käigus puuduse, tuleb viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul alates puuduse avastamisest pöörduda müüja poole, et leida lahendus. Puudusega toote edasine kasutamine tuleb koheselt lõpetada, et mitte süvendada defekti! Müüjat tuleb teavitada avastatud veast e-posti aadressil info@bgreen.ee

Kokkuleppel parandab müüja asja tasuta, vahetab kauba samaväärse teise toote vastu või tagastab raha kauba eest ning kannab selle hiljemalt 30 päeva jooksul tagasi ostja kontole, millelt kauba eest tasuti. Tagasimaksmise aeg hakkab kehtima hetkest, kui ostja on mittesobiva kauba koos originaalarvega tagastanud müüjale, kes on selle kätte saanud ning üle kontrollinud.

 

Palun kontrollige, et tootega saaksid tagastatud kõik kaasasolevad osad!

Originaalpakend tuleb avada ettevaatlikult, seda kahjustamata. Ainult juhul kui pakendit ei saa lõhkumata/rikkumata avada, ei vastuta ostja rikutud pakendi eest.   

 

Müüjal on õigus lepingust taganeda ning jätta tellimus täitmata juhul, kui kaup temast sõltumata põhjustel ei ole mõistliku aja jooksul kättesaadav. Sellisel juhul jälgib müüja, et ostjale tagastatakse kõik kauba ostmiseks juba tehtud kulutused (ettemaks).