Avasta Bigriiner

Sekunditega jalgrattast lapsekäruks ja tagasi ning palju muid mugavaid lahendusi – just seda pakubki suurepärane bigriiner!

Mis on bigriiner?

 

Järgides meie presidendi keelealaseid nõuandeid, oleme kasutusele võtnud ühe uudissõna - bigriiner.

 

See on sõna, mida nüüdsest kasutab iga trenditeadlik inimene mitu korda päevas ning suve lõpuks on see enimguugeldatud sõnade hulgas, saades tõsiseks kandidaadiks järgmisse ÕS-i lisamiseks :)

 

Bigriiner on täielikult kaasaegse inimese vajadusi arvestav sõiduvahend, olles üheaegselt nii lapsekäru, jalgratas kui ka palju mahutav transpordivahend. Selle saab vaid paarikümne sekundiga muuta kergesti kolmerattalisest lapsetooliga (või –toolidega või turvahälliga) jalgrattast käruks, millega muretult näiteks siseruumidesse siseneda. Samuti võid lasteistme asendada ostukorviga ning sõita oma suurimatele ostlemistuuridele. 

 

Kasutajad, kelle elu bigriiner võiks mõjutada ja viisid, kuidas ta seda teeb:

1. Lapsed – bigriineriga on lapsi võimalik sõidutada alates turvahällist kuni ajani, mil nad veel tooli ära mahuvad. Laste jaoks on kindlasti tegemist vahva viisiga näha enamat kui tavalises kärus ning teha vanematega koos ka värskes õhus rohkem tegevusi, mis muidu ehk teisiti plaanitaks (näiteks kaugemal kohvikus, loomaaias  või pargis käimine).

2. Lapsevanemad – kes meist ei tahaks rohkem aega oma lastega veeta? Ilmselt enamik. Ent vahel jääb see praktilistel põhjustel siiski tegemata. Näiteks asub kaubanduskeskus, kust plaanis sisseoste teha, kodust liiga kaugel ning seega vankriga sinna minna ei oleks mõistlik. Samas jalgrattaga väikese lapsega ka mitte...kuhu see ratas siis veel jätta, mitu tabalukku peaks kaasa võtma, et poest tagasi tulles ratas veel ikka alles oleks?

Sellise probleemi lahendabki bigriiner. Bigriineriga on võimalik külastada koos lapsega kaugemaid paiku kui vaid kodu lähiümbrus. Paned lapse mugavasse ja turvalisse  tooli ning lähete vaikselt maailma avastama. Kui tee peale jääb mõni põnev vaatamisväärsus või on vaja mõnest poest läbi käia, ei ole vaja bigriinerit ukse taha jätta ega muretseda rattaomanikule nii omase turvalisuse puudumise pärast - bigriiner on koguaeg Sinuga. Sa oled oma tegemistes vaba ega pea kiirustama.                            

 

3. Kõik teised loodussõbralikud ja tervist hindavad inimesed, kellele meele järele värskes õhus rahulik liikumine ja roheline mõtteviis. Bigriinerit on erinevate lisade kasutamisel võimalik väga kergesti muuta mugavaks turul või poes käimise vahendiks, kuhu kogu kaup probleemideta mahub. Näiteks saab lasteistme kergesti asendada lisavarustuses oleva ostukorviga ning kadedate pilkude saatel sooritada turulettide vahel oma oste ilma, et käed raskete kottide kandmisest põlvini veniksid.  

Eeltoodust võib näha, et bigriiner on tõeliselt hea ja praktiline leiutis, kergendamaks paljude inimeste elusid ning pakkudes võimalusi, millest juba ammu puudust on tuntud.

 

Bigriineri eelkäijaks võib lugeda Taga bike’i, mis on saanud erinevaid prestiižseid auhindu nii oma innovaatilisuse kui disaini eest.

B Greeni kaubamärgi all müüme nimetatud toote patenteeritud edasiarendust,  millele on väljastatud Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivile 2001/95/EÜ üldise tooteohutuse kohta vastavuse sertifikaat. Toode vastab EN 14764:2005 ja EN 1888:2012 standarditele.

Tule Sinagi avastama bigriinerit! 

Lubame Sulle omalt poolt põhjalikku toote tutvustust ning head teenindust. Meie suureks sooviks on, et bigriiner muutuks meie tänavatel sama tavapäraseks nagu jalgratas ning aitaks meil kõigil koos suunduda mugavalt tervislikuma ja rohelisema tuleviku poole.

Ole moekas ja trenditeadlik ning esimeste seas, kes trendi loovad!

 

Tehnilised näitajad:

Raam – kõrgekvaliteediline alumiinium (alloy 6061)

Käiguvahetus –3-käiguline Shimano Nexus rummusisene käiguvaheti (Shimano Nexus Inter-3)

Esimesed pidurid – mõlemal rattal ketaspidurid

Tagumine pidur – Shimano Nexus rullikpidur

Seisupidur – kergesti käsitletav, pidurikangi küljes ja töötab nii jalgratta kui ka lapsevankri asendis

Veljed – 16" tugevdatud, topeltseintega alumiiniumveljed

Turvarihmad – 5-punktilised eriti tugevad turvarihmad

Lapseistme asendid – 2 asendit jalgratta ja 2 asendit lapsevankri olekus

Mõõtmed jalgratta asendis – 165P x 73L x 102K (cm)

Mõõtmed lapsevankri asendis – 120P x 73L x 102K (cm)

Kaal – 25-28 kg, sõltuvalt konfiguratsioonist

Ühest asendist teise kokkupanekuaeg – ca 20 sekundit

Värvivalik – punane ja sinine

Istme kattematerjal – lahtikäiv, kergesti puhastatav, veekindel, mittesüttiv

Sõitja maksimaalne kaal - 100 kg

Lapse maksimaalne kaal ühe lapseistme korral - 30 kg (6 kuud - 5 aastat)

Lapse maksimaalne kaal topeltistmel - 20 kg (6 kuud - 4 aastat), seega kahe lapseistme korral on laste maksimaalne kaal 30 kg + 20 kg

Bigriineri soovituslik kiirus kuni 7 km/h.

 

Osta endale Bigriiner siit